Artikelcode (SKU): 566077 SKU leverancier: 7800SM-13
Specificaties
Artikelcode (SKU) 566077
EAN 7314151097882
SKU leverancier 7800SM-13
Merk BAHCO
Gewicht 53 G
Lengte L 38 MM
Afmeting 13 MM
BETMS laser markering 13 mm
Certificaten ISO 2725/1174 / DIN 3124/3120
Dop breedte 19,1 MM
Diepte kogellagers 9,7 MM
Binnenvierkant aandrijving 22 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Dop 1/2", zeskant, gepolijst, 13 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: