Artikelcode (SKU): 566081 SKU leverancier: 7800SM-17
Specificaties
Artikelcode (SKU) 566081
EAN 7314151097929
SKU leverancier 7800SM-17
Merk BAHCO
Gewicht 72 G
Lengte L 38 MM
Afmeting 17 MM
BETMS laser markering 17 mm
Certificaten ISO 2725/1174 / DIN 3124/3120
Dop breedte 24,1 MM
Diepte kogellagers 12,2 MM
Binnenvierkant aandrijving 23 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Dop 1/2", zeskant, gepolijst, 17 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: