Artikelcode (SKU): 565237 SKU leverancier: 6700SM-13
Specificaties
Artikelcode (SKU) 565237
EAN 7314151088057
SKU leverancier 6700SM-13
Merk BAHCO
Gewicht 20 G
Lengte L 24.7 MM
Afmeting 13 MM
BETMS laser markering 13 mm
Certificaten ISO 2725 / 1174 / DIN 3124 / 3120
Diepte kogellagers 11,5 MM
Dop breedte 18 MM
Binnenvierkant aandrijving 15,6 MM
Breedte buitenvierkant 15,6 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Dop 1/4", zeskant, gepolijst, 13 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: