Artikelcode (SKU): 566083 SKU leverancier: 7800SM-19
Specificaties
Artikelcode (SKU) 566083
EAN 7314151097943
SKU leverancier 7800SM-19
Merk BAHCO
Gewicht 80 G
Lengte L 38 MM
Afmeting 19 MM
BETMS laser markering 19 mm
Certificaten ISO 2725/1174 / DIN 3124/3120
Dop breedte 26,6 MM
Diepte kogellagers 13,5 MM
Binnenvierkant aandrijving 24 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Dop 1/2", zeskant, gepolijst, 19 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: