Artikelcode (SKU): 566088 SKU leverancier: 7800SM-24
Specificaties
Artikelcode (SKU) 566088
EAN 7314151097998
SKU leverancier 7800SM-24
Merk BAHCO
Gewicht 121 G
Lengte L 41 MM
Afmeting 24 MM
BETMS laser markering 24 mm
Certificaten ISO 2725/1174 / DIN 3124/3120
Dop breedte 32,9 MM
Diepte kogellagers 15,3 MM
Binnenvierkant aandrijving 26,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Dop 1/2", zeskant, gepolijst, 24 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: