Artikelcode (SKU): 566074 SKU leverancier: 7800SM-10
Specificaties
Artikelcode (SKU) 566074
EAN 7314151097851
SKU leverancier 7800SM-10
Merk BAHCO
Gewicht 51 G
Lengte L 38 MM
Afmeting 10 MM
BETMS laser markering 10 mm
Certificaten ISO 2725/1174 / DIN 3124/3120
Dop breedte 15,4 MM
Diepte kogellagers 5,8 MM
Binnenvierkant aandrijving 22 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Dop 1/2", zeskant, gepolijst, 10 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: