Speedboor, voor hout 35,00 mm x 400 mm
Speedboor, voor hout 35,00 mm x 400 mm
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111163 |
| EAN | 7314150388684 |
| SKU leverancier | 9631-10-400 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 135 G |
| Totale lengte | 400 mm MM |
| Diameter | 10.0 mm in |
| Werk lengte | 38 MM |
| Diameter schacht | 6.35 mm MM |
| Bruikbare lengte | 38 MM |