Speedboor, voor hout, 36,00 mm x 152 mm
Speedboor, voor hout, 36,00 mm x 152 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111146 |
| EAN | 7314150388486 |
| SKU leverancier | 9629-12 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 58 G |
| Totale lengte | 152 mm MM |
| Diameter | 12.0 mm in |
| BETMS laser markering | 12mm |
| Werk lengte | 42 MM |
| Diameter schacht | 6.35 mm MM |
| Bruikbare lengte | 42 MM |