Speedboor, voor hout, 6,00 mm x 152 mm
Speedboor, voor hout, 6,00 mm x 152 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 166210 |
| EAN | 7314150388462 |
| SKU leverancier | 9629-8 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 49 G |
| Totale lengte | 152 mm MM |
| Diameter | 8.0 mm in |
| BETMS laser markering | 8 mm |
| Werk lengte | 38 MM |
| Diameter schacht | 6.35 mm MM |
| Bruikbare lengte | 38 MM |