Speedboor, voor hout, 10,00 mm x 152 mm
Speedboor, voor hout, 10,00 mm x 152 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111153 |
| EAN | 7314150388554 |
| SKU leverancier | 9629-25 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 67 G |
| Totale lengte | 152 mm MM |
| Diameter | 25.0 mm in |
| BETMS laser markering | 25mm |
| Werk lengte | 46 MM |
| Diameter schacht | 6.35 mm MM |
| Bruikbare lengte | 46 MM |