Speedboor, voor hout, 38,00 mm x 160 mm
Speedboor, voor hout, 38,00 mm x 160 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111167 |
| EAN | 7314150388745 |
| SKU leverancier | 9631-22-400 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 145 G |
| Totale lengte | 400 mm MM |
| Diameter | 22.0 mm in |
| Werk lengte | 42 MM |
| Diameter schacht | 6.35 mm MM |
| Bruikbare lengte | 42 MM |