Speedboor, voor hout, 32,00 mm x 400 mm
Speedboor, voor hout, 32,00 mm x 400 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111160 |
| EAN | 7314150388615 |
| SKU leverancier | 9629-38 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 84 oz |
| Totale lengte | 152 mm MM |
| Diameter | 38.0 mm in |
| BETMS laser markering | 38 mm |
| Werk lengte | 46 MM |
| Diameter schacht | 6.35 mm MM |
| Bruikbare lengte | 46 MM |