Speedboor, voor hout, 8,00 mm x 152 mm
Speedboor, voor hout, 8,00 mm x 152 mm
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111168 |
| EAN | 7314150388790 |
| SKU leverancier | 9631-32-400 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 155 oz |
| Totale lengte | 400 mm MM |
| Diameter | 32.0 mm in |
| Werk lengte | 46 MM |
| Diameter schacht | 6.35 mm MM |
| Bruikbare lengte | 46 MM |