Artikelcode (SKU): 565599 SKU leverancier: 7400SM-12
Specificaties
Artikelcode (SKU) 565599
EAN 7314151092979
SKU leverancier 7400SM-12
Merk BAHCO
Gewicht 22 G
Lengte L 25.5 MM
Afmeting 12 MM
BETMS laser markering 12 mm
Certificaten ISO 2725 / 1174 / DIN 3124 / 3120
Dop breedte 17 MM
Diepte kogellagers 8,5 MM
Binnenvierkant aandrijving 17 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Dop 3/8", zeskant, gepolijst, 12 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: