Artikelcode (SKU): 566086 SKU leverancier: 7800SM-22
Specificaties
Artikelcode (SKU) 566086
EAN 7314151097974
SKU leverancier 7800SM-22
Merk BAHCO
Gewicht 109 G
Lengte L 39 MM
Afmeting 22 MM
BETMS laser markering 22 mm
Certificaten ISO 2725/1174 / DIN 3124/3120
Dop breedte 30,4 MM
Diepte kogellagers 13,7 MM
Binnenvierkant aandrijving 25,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Dop 1/2", zeskant, gepolijst, 22 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: