Artikelcode (SKU): 566095 SKU leverancier: 7800SM-32
Specificaties
Artikelcode (SKU) 566095
EAN 7314151098063
SKU leverancier 7800SM-32
Merk BAHCO
Gewicht 227 G
Lengte L 47 MM
Afmeting 32 MM
BETMS laser markering 32 mm
Certificaten ISO 2725/1174 / DIN 3124/3120
Dop breedte 42,9 MM
Diepte kogellagers 19,3 MM
Binnenvierkant aandrijving 30,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Dop 1/2", zeskant, gepolijst, 32 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: