Artikelcode (SKU): 566085 SKU leverancier: 7800SM-21
Specificaties
Artikelcode (SKU) 566085
EAN 7314151097967
SKU leverancier 7800SM-21
Merk BAHCO
Gewicht 90 G
Lengte L 37 MM
Afmeting 21 MM
BETMS laser markering 21 mm
Certificaten ISO 2725/1174 / DIN 3124/3120
Dop breedte 29,1 MM
Diepte kogellagers 13,5 MM
Binnenvierkant aandrijving 25 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Dop 1/2", zeskant, gepolijst, 21 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: